B+W C-PL MRC Slim 58 mm

Cena produktu B+W C-PL MRC Slim 58 mm není známa.

 

Popis produktu B+W C-PL MRC Slim 58 mm: B+W C-PL MRC Slim 58 mm Polarizační filtr odfiltruje lesky z nekovových předmětů, vodní hladiny, skla atd. Díky tomu zvýrazňuje barvy, modrá obloha se jeví tmavší a vyniknou tak bílá oblaka. Síla ... > více informací


B+W C-PL MRC Slim 58 mm - popis

nahoru

B+W C-PL MRC Slim 58 mm Polarizační filtr odfiltruje lesky z nekovových předmětů, vodní hladiny, skla atd. Díky tomu zvýrazňuje barvy, modrá obloha se jeví tmavší a vyniknou tak bílá oblaka. Síla efektu se ovlivňuje otáčením filtru a změnou snímacího úhlu. MRC Vrstvy:Jedná se o vícevrstvé provedení filtru. Takto vyrobené filtry poskytují vysoký optický výkon při dobrém potlačení reflexí a snadné čištění filtru. Slim (tenký bez předního závitu)

Výrobce B+W
Antireflexní vrstvy
Informace o parametru Antireflexní vrstvy
Ano
Slim
Informace o parametru Slim
Ano
Přední závit
Informace o parametru Přední závit
Ne
Typ Polarizační
Průměr
Informace o parametru Průměr
58 mm
Vícevrstvé zpracování
Informace o parametru Vícevrstvé zpracování
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu B+W C-PL MRC Slim 58 mm užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Brašny a fotobatohy nebo Dálkové spouště, Stativy pro fotoaparáty, Nabíječky k fotoaparátům.

Nejlevnější B+W C-PL MRC Slim 58 mm akční ceny - Levné B+W C-PL MRC Slim 58 mm

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější B+W C-PL MRC Slim 58 mm stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější B+W C-PL MRC Slim 58 mm najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Filtry.