B+W C-PL E 58 mm

Cena produktu B+W C-PL E 58 mm není známa.

 

Popis produktu B+W C-PL E 58 mm: Polarizační filtr odfiltruje lesky z nekovových předmětů, vodní hladiny, skla atd. Díky tomu zvýrazňuje barvy, modrá obloha se jeví tmavší a vyniknou tak bílá oblaka. Síla efektu se ovlivňuje otáč... > více informací


B+W C-PL E 58 mm - popis

nahoru

Polarizační filtr odfiltruje lesky z nekovových předmětů, vodní hladiny, skla atd. Díky tomu zvýrazňuje barvy, modrá obloha se jeví tmavší a vyniknou tak bílá oblaka. Síla efektu se ovlivňuje otáčením filtru a změnou snímacího úhlu. Na filtru jsou použity nové E vrstvy, které efektivně zabraňují nežádoucím reflexům, brání zpětnému odrazu světla od skla filtru na čip a fotografie pořízené tímto filtrem v protisvětle nemají závoj způsobený filtrem. Díky ovrstvení přední strany filtr „pomáhá" mnohdy méně kvalitním antireflexním vrstvám na objektivu v eliminaci závoje a parazitních paprsků. Při použití těchto vrstev nedochází k barevnému posunu procházejícího světla, který je běžný u některých jiných značek filtrů, jejichž antireflexní vrstvy pohlcují některou část spektra.

Výrobce B+W
Průměr
Informace o parametru Průměr
58 mm
Antireflexní vrstvy
Informace o parametru Antireflexní vrstvy
Ano
Typ Polarizační

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu B+W C-PL E 58 mm užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Akumulátory k fotoaparátům nebo Brašny a fotobatohy, Nabíječky k fotoaparátům, Stativy pro fotoaparáty.

Nejlevnější B+W C-PL E 58 mm akční ceny - Levné B+W C-PL E 58 mm

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější B+W C-PL E 58 mm stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější B+W C-PL E 58 mm najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Filtry.